10 stycznia 2013

In a dream i was a werewolf

jestem uzależniona od tej piosenki. dosłownie, słucham jej cały czas i nie mogę przestać.
cocorosie-werewolf (klikamy :))

A teraz coś czego nie mogę się doczekać. Jak wiadomo jestem wielbicielem kina (wszelakie rodzaje). Przedstawię kilka oczekiwanych przeze mnie premier 2013 roku ;) (ułożone przypadkowo) (nie będę streszać, jesli kogoś zainteresuje zapraszam tutaj

1. PARKER- myślę, że wystarczą dwa słowa: JASON STAHAM. Już mi nawet Jennifer Lopez nie przeszkadza (chociaż na początku byłam SMUTNA). Premiera światowa 24 stycznia.
zwiastun :)
 

zmyjcie mi ja z tego garnituru 

2. IRON MAN 3- nie mam po co się rozpisywać, każdy wie o czym i o kim jest. Iron Mana ubostwiam :) Powiem jedynie,że opróc uwielbianego przeze mnie Roberta Downeya Jr.(Tony Stark) zagra również Guy Pearce (Aldrich Killan) którego uwielbiam za rolę w Mementum. Premiera w Polsce odbędzie się 10 maja. 
zwiastun ;)
3. Man of Steel (Człowiek ze stali)- Znana wszystkim historia Clarka Kenta, który jako Superman broni Metropolis przed złem. Jako,że nie widziałam jeszcze dobrej filmowej wersji opowiadającej jego historię, nie mogę się doczekać. Zwłaszcza,że uwielbiam wszystkich superbohaterów a Clark był pierwszym jakiego poznałam w dzieciństwie :) Premiera w Polsce odbędzie się 28 czerwca.  4. World War Z - Gdy oglądałam zwiastun w mojej głowie krążyła tylko jedna myśl ''SO EPIC". Wszystko w tym filmie zapowiada się wspaniale: fabuła, wybuchy, ludzie tratujący się jak zwierzęta, strzały a pośród tego wszystkiego, moja dziecięca miłość - Achilles czyli Brad Pitt. Premiera dopiero w lipcu (19) ale warto poczekać :)
zwiastun :)


5. Django Unchained (Django)- Już sama obecność Tarantino gwarantuje nam wspaniałą rozrywkę. Dobrzy aktorzy  również są ważni ale myślę,że ich tu nie brakuje (Jamie Foxx, Christoph Waltz, Leonardo DiCaprio czy Samuel L.Jackson). Premiera już całkiem niedługo bo już za 8 dni (18 styczeń)
zwiastun :)6. Carrie- chyba każdy zna oryginał z '76 r (na podstawie książki Kinga). W nowej wersji tytułową Carrie zastąpi Chloe Grace Moretz, mimo,że wiele osób kwestionuje ten wybór, ja uważam,że Chloe da sobie radę  co udowodniła w wielu filmach np. Hick. Premiera w Polsce odbędzie się 18 października.
teaser :)


7. Evil DeadRemake horroru "Martwe zło" z 1981 roku. Myślę,że każdemu komu podobał się oryginał, do gustu przypadnie ten film. Bardziej urzeczywistnione sceny, przez co o wiele straszniejsze. Ja z pewnością obejrzę :) Premiera w Polsce 26 kwietnia. 
zwiastun :) (dla odważnych)urocze dzieciuszko :D
Myślę,że to wszystkie filmy których nie mogę się doczekać. Oczywiście są jeszcze ukochany Wolverine ,Lone Ranger,  After Earth czy Warm Bodies 

To by było na tyle, miłego dnia
Nika xx 

2 komentarze:

  1. doczekać się nie mogę Carrie Wolverina i Warm Bodies :))) Pozdrawiam ;))

    OdpowiedzUsuń